Gastronomia / Sport / Zdrowie

   W pobliżu PATIO znajdą Państwo najstarszą w Niechorzu, serwującą b.smaczne, także „nierybne” posiłki, smażalnię ryb „Kergulena” i kultową już smażalnię  ” U Cywila” p. Urszuli i Krzysztofa Cywińskich, serwującą zarówno proste jak i wyrafinowane dania.
Bardzo bogate menu oprócz ryb z patelni i grilla proponuje  delikatne ryby z wody, zupy czy rybne przystawki – m.in. łosoś w formie tatara, carpaccio czy słynny „peklowaniec”.
Przekąski z owoców morza, zimne  i ciepłe sosy, dodatki smakowych oliw z oliwek (truflowa!) i innych  czynią to miejsce wyjątkowym. Oprócz smaków polskich ( np. antar po polsku serwowany tak, jak  sandacz ) obecne są tu elementy kuchni francuskiej i chorwackiej, do której właściciel ma szczególną słabość.
Więcej znajdą Państwo na stronie: www.ucywila.pl
Znajdująca się po sąsiedzku mała włoska restauracja – „Mona Lisa” zachwyca lekkością śródziemnomorskich smaków; właściciel z przyjemnością  komponuje skład dań na życzenie; poza doskonałymi pastami i pizzą serwuje ryby z pieca, dania mięsne – steki z argentyńskiej wołowiny czy wyśmienite scalloppi w kurkowym lub borowikowym sosie.  Czarny makaron z owocami morza czy  sola w sosie cytrynowym zapadają w pamięć na długo…
Poza tymi , najbardziej ulubionymi przez naszych gości miejscami, w pobliżu Patio znajdą Państwo: całoroczną restaurację ” Tawerna”,  stołówkę ” Gromady”, punkty sprzedające pierogi, naleśniki, rybę wędzoną czy szaszłyki.
Obiady domowe ( „U Dudków”, „Muszelka” i inne)  znajdują się w odległości ok. 200m od Patio.
Letnia Kawiarnia Plażowa  z tarasem znajduje się w odległości ok 100m od Patio (obok molo); działa nawet przy sztormowej pogodzie ! Serwuje pyszną kawę, drinki, piwa, lody i desery. Spokojna muzyka i szum fali w towarzystwie porannej kawy czy popołudniowego drinka pozwalają na prawdziwy relaks.
Pub Caffe Porto z bogatym wyborem drinków i miłą obsługą znajduje się nieopodal Patio.